Kampaania reeglid

 1. „Lennuta oma vana sõber Rally Estonia poodiumile’’ on ajavahemikus 30.05.2022 kuni 29.06.2022 kestev üle-eestiline kogumiskampaania (Edaspidi kampaania), mida korraldab InToRingy OÜ, registrikood 16095681 (aadress: Pärnu maantee 139D/2, Tallinn) (edaspidi Korraldaja).
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaanias osalemiseks tuleb registreerida oma seade https://ringy.shop/rally-estonia kampaanialehel. Registreerimine kestab 29.05-29.06.2022 ning igal reedel loosime välja ühe auhinna Ringylt ning kaks rallipassi Rally Estonialt. Kampaania viimasel reede asemel toimub loosimine kolmapäeval 29.06 ning välja loositakse peaauhind: 2 VIP rallipassi!
 4. Kampaanias osalemisega annab osaleja kampaania korraldajatele õiguse osaleja nime avalikustamiseks, osaleja isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks kampaania läbiviimise huvides (võitja määramine ja auhinna üleandmine). Palun lugege meie privaatsuspoliitikat [https://ringy.ee/privaatsuspoliitika/] selle kohta, kuidas täpsemalt teie isikuandmeid töödeldakse ja millised on teie õigused.
 5. Võitjale teavitatakse võidust kampaaniavormile jäetud e-maili kaudu.
 6. Kampaania auhind väljastatakse vastavalt Korraldaja poolt antud juhistele, mis lepitakse võitjaga personaalselt kokku.
 7. Juhul, kui taotluste seast väljavalitu ei ole kättesaadav (ei vasta kõnele ja/või e-mailidele) 2 päeva jooksul, kaotab ta õiguse kampaaniast osa võtta ja valitakse välja järgmine osaleja.
 8. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega maksta välja rahas.
 9. Auhinna võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub Korraldaja vastavalt Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korrale.
 10. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt Kampaanias osalejaid kampaanialehe vahendusel.
 11. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
 12. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kuni 29.06.2022 korraldajale e-posti aadressil info@ringy.shop.
 13. Lisateavet kampaania kohta saab e-posti aadressilt info@ringy.shop.
Meie sait kasutab cookies